Психологічна служба


Основні напрями діяльності психолога в школі:

  • Психологічне просвітництво - формування у учнів, вихованців та їхніх батьків, у педагогічних працівників і керівників освітніх установ потреби в психологічних знаннях, бажання використовувати їх в інтересах власного розвитку. Створення умов для повноцінного особистісного розвитку і самовизначення учнів, вихованців на кожному віковому етапі, а також у своєчасному попередженні можливих порушень у становленні особистості і розвитку інтелекту;
  • Психологічна профілактика - попередження виникнення явищ дезадаптації учнів, вихованців в освітніх установах, розробка конкретних рекомендацій педагогічним працівникам, батькам з надання за допомоги в питаннях виховання, навчання і розвитку;
  • Психологічна діагностика - поглиблене психолого - педагогічне вивчення учнів, вихованців протягом усього періоду навчання, визначення індивідуальних особливостей і схильностей особистості, її потенційних можливостей у процесі навчання і виховання, у професійному самовизначенні, а також виявлення причин і механізмів порушень у навчанні, розвитку, соціальної адаптації.
  • Психологічна корекція - активний вплив на процес формування особистості в дитячому віці і збереження її індивідуальності, здійснюване на основі спільної діяльності педагогів - психологів, дефектологів, логопедів, лікарів, соціальних педагогів та інших фахівців.
  • Консультативна діяльність - надання допомоги учням, вихованцям, їх батькам (законним представникам), педагогічним працівникам та іншим учасникам освітнього процесу в питаннях розвитку, виховання і навчання за допомогою психологічного консультування.

Графік роботи психолога Акименко Світлани Миколаївни

День тижня Час Вид роботи
Вівторок8.00-10.00

10.00-13.00

14.00-16.00
Науково-методична робота. (Підготовка до проведення діагностики, анкетування, опитування).
Розвивальна, профілактична робота. (Групова та індивідуальна робота з учнями основної та старшої школи).
Експериментальний спецкурс в 10 классі "Медіакультура".
Середа (2 та 4 тиждень місяця)8.00-16.00 Діагностична робота. (Підготовка стимульного матеріалу, обробка результатів, складання інформацій та висновків).
Четвер 8.00-10.00

10.00-13.00

14.00-16.00
Науково-методична робота (коригування плану на слідуючий тиждень, оформлення документації, робота з літературою.
Розвивальна, профілактична та просвітницька робота.
("Школа конфліктології" для учасників НВП).
Експериментальний спецкурс
в 10 классі "Медіакультура".

Гарячі телефони

  • Всеукраїнська дитяча лінія „Телефон Довіри” - 8 800 500 21 80 (Безкоштовно, конфіденційно та анонімно надає консультації і психологічну допомогу дитині, яка постраждала внаслідок жорстокого поводження з нею).
  • Національна „гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей - 8 800 500 33 50
  • Цілодобовий телефон довіри з питань допомоги жертвам насилля у сім'ї - (044) 451-5-451

Кiлькiсть переглядiв: 167

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.